нестандартні хокейні ключки

Скільки триває хокейна гра?

ОпублікованоFinnStar наМоже 3, 2022

хокей є одним з найдавніших і найбільш організованих видів спорту в Північній Америці і має професійні ліги по всьому світу. Смішний факт, в Кубок Стенлі є найстарішим трофеєм і його найважче виграти в північноамериканських видах спорту. Країни, які не мають власної професійної ліги, іноді мають власні команди з іншої ліги, наприклад, ХК Куньлунь Червона Зірка Континентальної хокейної ліги, або КХЛ (Російська «версія» Національної хокейної ліги ) які грають у Пекіні, Китай. Є одна спільна риса цієї чудової гри в усіх лігах та мовних бар’єрах, і це основи самої гри. Зокрема, мова піде про тривалість типової хокейної гри.

Як Лінг - це хокейна гра?

Основні основи тривалості хокейних ігор приходять до часу. Для простоти, ми будемо використовувати хронометраж НХЛ. Хоча деякі ліги мають різні правила та варіації, в НХЛ є золотим стандартом. Типовий Хокейна гра НХЛ складається з 60 хвилин основної гри. Це 60 хвилини розбиті на три періоди по 20 хвилин, з 15 або 17-хвилинні перерви між першим і другим періодами, і періоди другий і третій. Різниця між 15 і 17 хвилин — це те, чи транслюють гру НХЛ на національному телебаченні чи ні. Важливо відзначити, що годинники починаються о 20 і перейти до 0, а не навпаки.

Скільки тривають хокейні ігри?

Більшість ліг по всьому світу, включаючи НХЛ, ECHL, АХЛ і більшість європейських ліг дотримуються формату трьох 20-хвилинних періодів. Найбільшою причиною тривалості гри в НХЛ є рекламні паузи, необхідне зло у світі спорту.

Це дозволяє гравцям відпочити, тренерів для переобладнання своїх команд, та керівників обладнання для ремонту та заміни обладнання. У ці три періоди, годинники можуть зупинитися в будь-який момент, якщо суддя дасть свисток у випадку, наприклад, пенальті, шайба за межами поля, і сейви, зроблені воротарем. Антракти також, коли екіпажі арени шкрябають, чистий, і підтримувати лід. Ці ігри, поки є лише година гри, для простого регулювання може знадобитися до трьох годин. Ігри Кубка Стенлі відомі тим, що в грі багато вбрасень і зупинок.

Це лише для регулятивної гри, якщо основний час гри закінчується нічиєю, команди перейдуть в овертайм. У той час як НХЛ зараз має нову форму додаткового часу, так було не завжди. До останніх змін правил, НХЛ скопіювала АХЛ, разом з ECHL, і чотири гравці з кожної сторони грали 5-хвилинний додатковий час. Тоді для 2015-2016 Сезон НХЛ, вони взяли на озброєння широко популярний режим три на три, де по три гравці з кожної команди грали 5-хвилинний додатковий час. Якщо не оголошується переможець, ігри переходять до перестрілки, де команди грають фігурист проти воротаря в найкращій трійці, яка триває до тих пір, поки не буде переможець. Перестрілки можуть бути де завгодно 5 до 10 хвилин в режимі реального часу.

персоналізована хокейна ключка

Телевізійні ігри НХЛ не мають реклами під час овертайму, і вболівальники хокею часто називають «безкоштовним хокеєм», оскільки вони можуть закінчитися цілу гру..

Це був найдовший овертайм в історії НХЛ 1936 між «Детройт Ред Уінгз» та «Монреаль Марунз», де відбувався овертайм 116 хвилин і 30 секунд. Забитий 1-0 Детройт в кінці гри. Найвідоміший овертайм в історії НХЛ відбувся під час плей-офф НХЛ 2000 між «Філадельфія Флайерз» та «Піттсбург Пінгвінз» у травні 4th в 2000 і пішов у 5th понаднормовий час після 92 хвилин і 1 другий грав у додатковий час. Гол забив довготривалий Флайер, Кіт Прімо.

Найдовша гра в АХЛ була зіграна ще зовсім недавно 2018 коли потрібні були Лі Веллі Фантомс і Шарлотта Чекерс 86 хвилин і 48 секунд, щоб зламати їх 1-1 краватка, «Фантоми» також проводять другу за тривалістю гру плей-офф АХЛ 82 хвилин і 58 секунд, коли вони були в "Філадельфія Фантомс". 2008.

Плей-оф у НХЛ – це єдиний випадок, коли правила поза регламентом змінюються. НХЛ ще грає три 20-хвилинних періоди. Якщо ігри плей-офф НХЛ закінчуються внічию, гра, звичайно, перейде в овертайм. Різниця в тому, що з часом це 20-хвилинний період п’ять на п’ять, якщо цей період закінчиться нічиєю, їх буде антракт і так далі і так далі. Гра триватиме 20-хвилинний період, поки не буде оголошено переможець, забивши переможний гол у грі.

Раніше згадана гра між Red Wings та Montreal Maroons мала три періоди, а потім ще майже шість періодів з плином часу.. Ці дев’ять періодів майже прирівнюють три цілі хокейні ігри, ви могли собі це уявити? Особливо в плей-офф, коли серія вирішується в найкращому з семи. Хокеїсти абсолютно різні.

Коли справа доходить до непрофесійних хокейних ігор, часи можуть бути дещо іншими. У коледжських хокейних іграх також проводяться три 20-хвилинних періоди, але ігри набагато швидші. Як правило, хокейні ігри в коледжі не транслюються на національному телебаченні, додаючи швидкості гри. Це також схоже для нижчих ліг, таких як AHL, ECHL, НАХЛ, КХЛ( WHL, QMJHL, ПЛ), і SPHL. Для розважального хокею, наприклад ліги дорослих або дитячих ліг, є два варіанти. Вони або роблять три 15-хвилинних періоди з короткими перервами (5 хвилин або близько того), або три 20-хвилинних періоди з бігаючим годинником, це означає, що годинник не зупиняється, якщо пролунає свисток. Ці ігри також мають короткі перерви.

На закінчення, так, скільки триває хокейна гра? більшість хокейних ігор за тривалістю та тривалістю періоду зазвичай однакові на професійних рівнях. Це коли приступаєш до неповнолітнього, молодший, і ювенальні хокейні ліги час стає іншим. Незважаючи на незначні зміни в самих правилах гри, гра є майже універсальною мовою для різних націй, культури та походження, які всі можна зрозуміти. Тому гравці, які не розпочинають свою кар’єру з англійської мови, можуть процвітати в цьому виді спорту.