niestandardowe-kije-hokejowe

Jak długo trwa gra w hokeja?

Wysłane przezFinnStar NAMóc 3, 2022

Hokej jest jednym z najdłużej istniejących i najlepiej zorganizowanych sportów w Ameryce Północnej i ma profesjonalne ligi na całym świecie. Śmieszny fakt, ten puchar Stanleya jest najstarszym i najtrudniejszym do zdobycia trofeum w sportach Ameryki Północnej. Kraje, które nie mają własnej profesjonalnej ligi, czasami mają własne drużyny z innej ligi, takich jak HC Kunlun Red Star Kontynentalnej Ligi Hokejowej, czyli KHL (Rosyjska „wersja” Narodowej Ligi Hokeja ) którzy grają w Pekinie?, Chiny. Jest jedna rzecz, którą ta wspaniała gra łączy we wszystkich ligach i barierach językowych, i to są podstawy samej gry. W szczególności porozmawiamy o długości typowego meczu hokejowego.

Jak Ling jest grą w hokeja?

Podstawowe podstawy długości gry w hokeja sprowadzają się do czasu. Dla uproszczeń, zamierzamy wykorzystać czas NHL. Podczas gdy niektóre ligi mają inne zasady i odmiany, ten NHL jest złotym standardem. Typowy Mecz hokejowy NHL składa się z 60 minut gry regulaminowej. Ten 60 minuty są podzielone na trzy 20-minutowe okresy, z 15 lub 17-minutowe przerwy między tercją pierwszą a drugą, i okres drugi i trzeci. Różnica między 15 oraz 17 minut jest to, czy mecz NHL jest transmitowany w telewizji krajowej, czy nie. Ważne jest, aby pamiętać, że zegary zaczynają się o 20 i idź do 0, a nie na odwrót.

Jak długo trwają gry w hokeja?

Większość lig na całym świecie, w tym NHL, ECHL, AHL i większość lig europejskich stosuje format trzech 20-minutowych tercji. Największym powodem długości meczu NHL są przerwy na reklamy, zło konieczne w świecie sportu.

To pozwala graczom odpocząć, trenerzy do przezbrojenia swoich zespołów, oraz kierownicy sprzętu do dokonywania napraw i wymiany sprzętu. W tych trzech okresach, zegary mogą zatrzymać się w dowolnym momencie, jeśli sędzia zagwiżdże w przypadku np. rzutów karnych, wykroczyć poza granice, i rzuty obronne bramkarza. Przerwy są również wtedy, gdy ekipy na arenie drapią się, czysty, i utrzymuj lód. Te gry, podczas gdy jest tylko godzina gry, może potrwać do trzech godzin na samą regulację. Mecze Pucharu Stanleya są znane z wielu starć i przestojów w grze.

To tylko do gry regulaminowej, jeśli regulaminowy czas gry kończy się remisem, drużyny pójdą na nadgodziny. Podczas gdy NHL ma obecnie nową formę nadgodziny, nie zawsze tak było. Przed niedawnymi zmianami zasad, NHL skopiował AHL, wraz z ECHL, i miał czterech graczy po każdej stronie grających w 5-minutowej dogrywce. Następnie dla 2015-2016 Sezon NHL, przyjęli powszechnie popularną trójkę na trzy dogrywki, gdzie trzech graczy z każdej drużyny grałoby w 5-minutowej dogrywce. Jeśli żaden zwycięzca nie zostanie ogłoszony, gra idzie do strzelaniny, gdzie drużyny idą na łyżwach kontra bramkarzy w dogrywce, która trwa aż do wyłonienia zwycięzcy. Strzelaniny mogą mieć zasięg w dowolnym miejscu od 5 do 10 minut w czasie rzeczywistym.

spersonalizowany-kij-hokejowy

Telewizyjne mecze NHL nie mają reklam w godzinach nadliczbowych i są często określane przez fanów hokeja jako „darmowy hokej”, ponieważ mogą trwać do końca meczu.

Najdłuższa nadgodzina w historii NHL miała miejsce w 1936 między Detroit Red Wings a Montreal Maroons, gdzie składały się nadgodziny 116 minuty i 30 sekundy grane. Zdobyte 1-0 Detroit pod koniec gry. Najsłynniejszy mecz w historii NHL po dogrywkach miał miejsce podczas NHL Playoffs w 2000 między Philadelphia Flyers i Pittsburgh Penguins w maju 4ten w 2000 i poszedł do 5ten nadgodziny po 92 minuty i 1 drugi rozegrany w dogrywce. Bramkę strzelił długoletni Flyer, Keith Primeau.

Najdłuższa gra AHL została rozegrana jeszcze niedawno w 2018 kiedy potrzebne były Leigh Valley Phantoms i Charlotte Checkers 86 minuty i 48 sekundy na złamanie ich 1-1 krawat, The Phantoms prowadzą również drugą najdłuższą grę playoff AHL z 82 minuty i 58 sekundy grane, gdy byli Philadelphia Phantoms w 2008.

Jak długo trwa gra w hokeja??

Play-offy NHL to jedyny moment, w którym zmieniają się zasady poza regulaminem. NHL nadal rozgrywa trzy 20-minutowe tercje. Jeśli mecz play-off NHL kończy się remisem, gra oczywiście przejdzie na dogrywkę. Różnica w tym czasie to 20-minutowa piątka na pięć tercji, czy ten okres kończy się remisem?, ich będzie przerwa i tak dalej i tak dalej. Mecz będzie trwał 20 minut, dopóki nie zostanie ogłoszony zwycięzca poprzez strzelenie zwycięskiego gola.

Wspomniany wcześniej mecz między Red Wings a Montreal Maroons miał trzy tercje, a następnie dodatkowe prawie sześć tercji dogrywki. Te dziewięć okresów prawie równa się trzem całym meczom hokejowym, czy możesz to sobie wyobrazić?? Zwłaszcza w fazie play-off, kiedy seria rozstrzyga się w najlepszej siódemce. Hokejiści są zupełnie inaczej zbudowani.

W przypadku nieprofesjonalnych rozgrywek hokejowych czasy mogą być nieco inne. W meczach hokeja na uczelniach odbywają się również trzy 20-minutowe tercje, ale gry są znacznie szybsze. Zazwyczaj, mecze hokeja na uczelniach nie są transmitowane w telewizji, zwiększając szybkość rozgrywek. Podobnie jest w przypadku niższych lig, takich jak AHL, ECHL, NAHL, CHL( WHL, QMJHL, OHL), i SPHL. Do hokeja rekreacyjnego, takiego jak liga dla dorosłych lub liga dla dzieci, są dwie opcje. Wykonują trzy 15-minutowe okresy z krótkimi przerwami (5 minut lub więcej), lub trzy 20-minutowe okresy z włączonym zegarem, co oznacza, że ​​zegar nie zatrzymuje się po gwizdku. Te gry mają również krótkie przerwy.

Podsumowując, więc, jak długo trwa mecz hokeja? większość meczów hokejowych pod względem długości i długości okresu jest zazwyczaj taka sama na wszystkich poziomach zawodowych. To wtedy schodzisz do nieletniego, junior, i młodzieżowe ligi hokejowe czas się zmienia. Pomimo drobnych zmian w samych zasadach gry, gra jest niemal uniwersalnym językiem w różnych narodach, kultury i środowiska, które można zrozumieć. Dlatego gracze, którzy nie rozpoczynają kariery mówiąc po angielsku, mogą rozwijać się w tym sporcie.