pielāgotas hokeja nūjas

Cik ilga ir hokeja spēle?

IevietojaFinnStar ieslēgtsmaijā 3, 2022

Hokejs ir viens no visilgāk izveidotajiem un organizētākajiem sporta veidiem Ziemeļamerikā, un tam ir profesionālas līgas visā pasaulē. Jautrs fakts, uz Stenlija kauss ir vecākā trofeja un visgrūtāk izcīnāmā Ziemeļamerikas sportā. Valstīm, kurām nav savas profesionālās līgas, dažkārt būs savas komandas no citas līgas, piemēram, Kontinentālās hokeja līgas HC Kunlun Red Star jeb KHL (Nacionālās hokeja līgas krievu “versija”. ) kuri spēlē Pekinā, Ķīna. Šai lieliskajai spēlei ir viena kopīga iezīme visās līgās un valodu barjerās, un tie ir pašas spēles pamati. Jo īpaši mēs runāsim par tipiskas hokeja spēles ilgumu.

Kā Ling ir hokeja spēle?

Hokeja spēļu garuma pamatprincipi ir saistīti ar laiku. Vienkāršības labad, mēs izmantosim NHL laika uzskaiti. Lai gan dažām līgām ir atšķirīgi noteikumi un variācijas, uz NHL ir zelta standarts. Tipisks NHL hokeja spēle sastāv no 60 minūšu regulāras spēles. Šis 60 minūtes tiek sadalītas trīs 20 minūšu periodos, ar 15 vai 17 minūšu pārtraukumi starp pirmo un otro periodu, un otrais un trešais periods. Atšķirība starp 15 un 17 minūtes ir tas, vai NHL spēli nacionāli pārraida vai nē. Ir svarīgi ņemt vērā, ka pulksteņi sākas plkst 20 un dodieties uz 0, un nevis otrādi.

Cik ilgi turpinās hokeja spēles?

Lielākā daļa līgu visā pasaulē, ieskaitot NHL, ECHL, AHL un lielākā daļa Eiropas līgu ievēro trīs 20 minūšu periodu formātu. Lielākais iemesls, kāpēc NHL spēle ilgst, ir reklāmas pauzes, nepieciešams ļaunums sporta pasaulē.

Tas ļauj spēlētājiem atpūsties, treneriem, lai pārkārtotu savas komandas, un iekārtu vadītājiem, lai veiktu remontu un nomainītu aprīkojumu. Šajos trīs periodos, pulksteņi var apstāties jebkurā brīdī, ja tiesnesis pūš svilpi, piemēram, soda gadījumā, ripa ārpus robežām, un vārtsarga sitienus izdarīja. Pārtraukumi ir arī tad, kad arēnas ekipāžas skrāpējas, tīrs, un uzturēt ledu. Šīs spēles, kamēr ir tikai stunda spēles, vienkārša regulēšana var aizņemt līdz trim stundām. Stenlija kausa izcīņas spēles ir bēdīgi slavenas ar daudzām atspēlēm un pārtraukumiem.

Cik ilgi ir hokeja spēle?

Tas ir tikai regulēšanas spēlei, ja spēļu pamatlaiks beidzas neizšķirti, komandas dosies uz pagarinājumu. Kamēr NHL šobrīd ir jauns pagarinājuma veids, ne vienmēr tā bija. Pirms nesenajām noteikumu izmaiņām, NHL kopēja AHL, kopā ar ECHL, un katrā pusē četri spēlētāji spēlēja 5 minūšu pagarinājumu. Tad par 2015-2016 NHL sezona, viņi pieņēma plaši populāro trīs pret trīs pagarinājumu, kur trīs spēlētāji katrā komandā spēlētu 5 minūšu pagarinājumu. Ja uzvarētājs netiek paziņots, spēles iet uz šautuvi, kur komandas cīnās ar slidotāju pret vārtsargu labāko trijniekā, kas turpinās, līdz tiek noskaidrots uzvarētājs. Shootouts var būt jebkur no 5 uz 10 minūtes reāllaikā.

personalizēta-hokeja nūja

Televīzijas NHL spēlēm papildlaikā nav reklāmu, un hokeja fani to bieži dēvē par "bezmaksas hokeju", jo tās var ilgt līdz pat visai spēlei..

Bija ilgākais pagarinājums NHL vēsturē 1936 starp Detroitas Red Wings un Monreālas Maroons, kur pagarinājumā bija 116 minūtes un 30 nospēlētās sekundes. Ieguva vārtus 1-0 Detroita spēles beigās. Slavenākā pagarinājuma spēle NHL vēsturē notika NHL izslēgšanas spēļu laikā 2000 maijā starp Filadelfijas Flyers un Pitsburgas Penguins 4th iekšā 2000 un iegāja iekšā 5th virsstundas pēc 92 minūtes un 1 otrā spēlēja pagarinājumā. Vārtus guva ilgstoši Flyer, Kīts Prīmo.

Visgarākā AHL spēle tika aizvadīta vēl nesen 2018 kad vajadzēja Leja ielejas fantomiem un Šarlotes dambreti 86 minūtes un 48 sekundes, lai izjauktu viņu 1-1 kakla saite, Phantoms arī aizvada otro garāko AHL izslēgšanas spēļu spēli ar 82 minūtes un 58 nospēlētajām sekundēm, kad viņi iekļuva Filadelfijas Phantoms 2008.

Cik gara ir hokeja spēle?

NHL izslēgšanas spēles ir vienīgā reize, kad mainās noteikumi ārpus reglamenta. NHL joprojām spēlē trīs 20 minūšu periodus. Ja NHL izslēgšanas spēles beidzas neizšķirti, spēle protams nonāks pagarinājumā. Laika gaitā šī atšķirība ir 20 minūšu pieci pret pieci periods, ja šis periods beigsies neizšķirti, viņu būs starpbrīdis un tā tālāk, un tā tālāk. Spēlē turpināsies 20 minūšu periodi, līdz tiks paziņots uzvarētājs, gūstot spēles uzvaras vārtus.

Iepriekš minētajā spēlē starp Red Wings un Monreālas Maroons bija trīs periodi un pēc tam papildus gandrīz seši pagarinājuma periodi. Šie deviņi periodi gandrīz pielīdzina veselām trīs hokeja spēlēm, vai jūs to varētu iedomāties? Īpaši izslēgšanas spēlēs, kad sērija tiek izšķirta labākā no septiņām. Hokejisti ir uzbūvēti pilnīgi atšķirīgi.

Runājot par neprofesionālām hokeja spēlēm, laiki var būt nedaudz atšķirīgi. Arī koledžas hokeja spēlēs ir trīs 20 minūšu periodi, bet spēles ir daudz ātrākas. Parasti, koledžu hokeja spēles nacionālajā televīzijā netiek pārraidītas, palielina spēļu ātrumu. Tas ir līdzīgi arī zemākām līgām, piemēram, AHL, ECHL, NAHL, CHL( WHL, QMJHL, OHL), un SPHL. Atpūtas hokejam, piemēram, pieaugušo līgai vai bērnu līgām, ir divi varianti. Viņi vai nu veic trīs 15 minūšu periodus ar īsiem pārtraukumiem (5 minūtes vai vairāk), vai trīs 20 minūšu periodi ar skrienošu pulksteni, kas nozīmē, ka pulkstenis neapstājas, ja tiek pūsta svilpe. Šajās spēlēs ir arī īsi pārtraukumi.

Noslēgumā, tātad, cik ilga ir hokeja spēle? vairums hokeja spēļu garumā un laika perioda garumā parasti ir vienādi visos profesionālajos līmeņos. Tas ir tad, kad nokļūstat līdz nepilngadīgajam, juniors, un jauniešu hokeja līgās laiks kļūst atšķirīgs. Neskatoties uz nelielām izmaiņām pašu spēļu noteikumos, spēle ir gandrīz universāla valoda dažādās valstīs, kultūras un pieredze, ko var saprast. Tāpēc spēlētāji, kuri nesāk savu karjeru runājot angliski, var attīstīties šajā sporta veidā.