individualizuotos ledo ritulio lazdos

Kiek laiko trunka ledo ritulio žaidimas?

paskelbtasFinnStar įjungtaGegužė 3, 2022

Ledo ritulys yra viena iš ilgiausiai įsitvirtinusių ir labiausiai organizuotų sporto šakų Šiaurės Amerikoje ir turi profesionalias lygas visame pasaulyje. Linksmas faktas, į Stenlio taurė yra seniausias ir sunkiausiai iškovotas Šiaurės Amerikos sporto trofėjus. Šalys, kurios neturi savo profesionalios lygos, kartais turės savo komandas iš kitos lygos, pavyzdžiui, Kontinentinės ledo ritulio lygos HC Kunlun Red Star, dar žinomas kaip KHL (Nacionalinės ledo ritulio lygos rusiška „versija“. ) kurie žaidžia Pekine, Kinija. Yra vienas dalykas, kurį šis nuostabus žaidimas turi bendro visose lygose ir kalbos barjeruose, ir tai yra paties žaidimo pagrindai. Visų pirma, mes kalbėsime apie įprasto ledo ritulio žaidimo trukmę.

Kaip Ling yra ledo ritulio žaidimas?

Pagrindiniai ledo ritulio žaidimo trukmės pagrindai atsiranda laikui bėgant. Dėl paprastumo, naudosime NHL laiko apskaitos duomenis. Nors kai kurios lygos turi skirtingas taisykles ir variantus, į NHL yra aukso standartas. Tipiškas NHL ledo ritulio žaidimas susideda iš 60 minučių reguliavimo žaidimo. Tai 60 minutės yra suskirstytos į tris 20 minučių laikotarpius, su 15 arba 17 minučių pertraukos tarp pirmojo ir antrojo kėlinių, ir antras bei trečias laikotarpiai. Skirtumas tarp 15 ir 17 minutės yra tai, ar NHL rungtynės yra transliuojamos nacionalinėje televizijoje, ar ne. Svarbu atkreipti dėmesį, kad laikrodžiai prasideda nuo 20 ir eik į 0, o ne atvirkščiai.

Kiek trunka ledo ritulio žaidimai?

Dauguma lygų visame pasaulyje, įskaitant NHL, ECHL, AHL ir dauguma Europos lygų laikosi trijų 20 minučių trukmės formato. Didžiausia NHL žaidimo trukmės priežastis yra reklamos pertraukėlės, būtinas blogis sporto pasaulyje.

Tai leidžia žaidėjams pailsėti, treneriai pertvarkyti savo komandas, ir įrangos valdytojai remontuoti ir pakeisti įrangą. Šiais trimis laikotarpiais, laikrodžiai gali sustoti bet kurią akimirką, jei teisėjas švilpia tokiais atvejais, kaip baudos, išmušti už ribų, ir vartininko atmušimus. Pertraukos taip pat būna tada, kai arenos ekipažai braižo, švarus, ir prižiūrėti ledą. Šie žaidimai, kol žaidžiama tik valanda, vien reguliavimas gali užtrukti iki trijų valandų. Stenlio taurės rungtynės garsėja daugybe atmušimų ir sustojimų.

Kiek ilgai trunka ledo ritulio žaidimas?

Tai tik dėl reguliavimo žaidimo, jei rungtynių pagrindinis laikas baigiasi lygiosiomis, komandos eis į pratęsimą. Nors NHL šiuo metu yra nauja pratęsimo forma, taip buvo ne visada. Prieš naujausius taisyklių pakeitimus, NHL nukopijavo AHL, kartu su ECHL, ir po keturis žaidėjus kiekvienoje pusėje žaidė po 5 minutes pratęsimą. Tada už 2015-2016 NHL sezonas, jie priėmė plačiai populiarų „trys prieš tris“ pratęsimą, kur po tris kiekvienos komandos žaidėjus žaistų 5 minučių pratęsimą. Jei nugalėtojas nepaskelbtas, žaidimai eina į susišaudymą, kur komandos sustoja čiuožėjas ir vartininkas geriausiųjų trejetuke, kuris tęsiasi tol, kol paaiškėja nugalėtojas. Susišaudymai gali būti bet kur 5 į 10 minučių realiu laiku.

personalizuota-ledo ritulio lazda

Televizijos NHL žaidimuose nėra reklamų per pratęsimą ir ledo ritulio gerbėjai dažnai juos vadina „nemokamu ledo rituliu“, nes gali užtrukti iki viso žaidimo pabaigos..

Praėjo ilgiausias pratęsimas NHL istorijoje 1936 tarp Detroit Red Wings ir Monreal Maroons, kur pratęsimą sudarė 116 minučių ir 30 sužaistas sekundes. Įmuštas 1-0 Detroite žaidimo pabaigoje. Garsiausios pratęsimo rungtynės NHL istorijoje įvyko NHL atkrintamųjų varžybų metu 2000 gegužę tarp Philadelphia Flyers ir Pitsburgh Penguins 4th in 2000 ir įėjo į 5th viršvalandžiai po 92 minučių ir 1 antras žaidė per pratęsimą. Įvartį pelnė ilgas Flyeris, Keithas Primeau.

Ilgiausios AHL rungtynės buvo sužaistos dar visai neseniai 2018 kai prireikė Leigh slėnio fantomų ir Šarlotės šaškių 86 minučių ir 48 sekundžių sulaužyti jų 1-1 kaklaraištis, „Phantoms“ taip pat surengė antrą ilgiausią AHL atkrintamųjų varžybų rungtynes 82 minučių ir 58 sekundės, kai žaidė Filadelfijos „Phantoms“. 2008.

NHL atkrintamosios varžybos yra vienintelis kartas, kai keičiasi taisyklės už reglamento ribų. NHL vis dar žaidžia tris 20 minučių kėlinius. Jei NHL atkrintamosios rungtynės baigiasi lygiosiomis, žaidimas, žinoma, pereis į pratęsimą. Laikui bėgant skirtumas yra 20 minučių penki prieš penkis, jei tas laikotarpis baigtųsi lygiosiomis, jų bus pertrauka ir taip toliau ir pan. Žaidimas tęsis 20 minučių, kol bus paskelbtas nugalėtojas įmušus pergalingą įvartį.

Anksčiau minėtose rungtynėse tarp „Red Wings“ ir Monrealio „Maroons“ buvo trys kėliniai, o vėliau dar beveik šeši kėliniai.. Tie devyni laikotarpiai beveik prilygsta trims ištisoms ledo ritulio rungtynėms, ar galėtum tai įsivaizduoti? Ypač atkrintamosiose, kai serija sprendžiama geriausio iš septyneto. Ledo ritulio žaidėjai yra visiškai skirtingi.

Kalbant apie neprofesionalius ledo ritulio žaidimus, laikai gali būti šiek tiek kitokie. Kolegijos ledo ritulio varžybose taip pat yra trys 20 minučių periodai, bet žaidimai daug greitesni. Paprastai, kolegijos ledo ritulio žaidimai nerodomi nacionalinėje televizijoje, padidina žaidimų greitį. Tai taip pat panašu į žemesnes lygas, tokias kaip AHL, ECHL, NAHL, CHL( WHL, QMJHL, OHL), ir SPHL. Skirtas pramoginiam ledo rituliui, pavyzdžiui, suaugusiųjų ar vaikų lygoms, yra du variantai. Jie atlieka tris 15 minučių periodus su trumpomis pertraukomis (5 minučių ar panašiai), arba trys 20 minučių periodai su veikiančiu laikrodžiu, o tai reiškia, kad laikrodis nesustoja, jei švilpukas. Šie žaidimai taip pat turi trumpas pertraukas.

Apibendrinant, taip, kiek trunka ledo ritulio žaidimas? daugumos ledo ritulio žaidimų trukmė ir periodo trukmė profesionaliuose lygiuose paprastai yra vienodi. Tai yra tada, kai patenkate į nepilnametį, jaunesnysis, ir nepilnamečių ledo ritulio lygose laikas skiriasi. Nepaisant nedidelių pačių žaidimų taisyklių pakeitimų, žaidimas yra beveik universali kalba įvairiose šalyse, kultūrų ir sluoksnių, kuriuos galima suprasti. Štai kodėl žaidėjai, kurie savo karjeros nepradeda kalbėdami angliškai, gali klestėti šiame sporte.