kohandatud jäähokikepid

Kui pikk on hokimäng?

PostitanudFinnStar pealmai 3, 2022

Hoki on Põhja-Ameerikas üks kauem väljakujunenud ja organiseeritumaid spordialasid ning sellel on professionaalsed liigad üle kogu maailma. Naljakas fakt, a Stanley karikas on Põhja-Ameerika spordialade vanim ja kõige raskemini võidetav trofee. Riikidel, kellel pole oma professionaalset liigat, on mõnikord oma meeskonnad teisest liigast, nagu Kontinentaalse Hokiliiga HC Kunlun Red Star ehk KHL (Rahvusliku hokiliiga venekeelne versioon ) kes mängivad Pekingis, Hiina. Sellel suurepärasel mängul on kõigis liigades ja keelebarjäärides ühine joon, ja see on mängu enda põhialused. Eelkõige räägime tüüpilise hokimängu pikkusest.

Kuidas Ling on hokimäng?

Hokimängude pikkuse põhialused taanduvad kõik ajale. Lihtsuse huvides, kasutame NHL-i ajaarvestust. Kuigi mõnel liigal on erinevad reeglid ja variatsioonid, a NHL on kullastandard. Tüüpiline NHL-i jäähokimäng koosneb 60-minutilisest regulatsioonimängust. See 60 minutid jaotatakse kolmeks 20-minutiliseks perioodiks, koos 15 või 17-minutilised vaheajad esimese ja teise perioodi vahel, ning teine ​​ja kolmas periood. Erinevus vahel 15 ja 17 minutit on see, kas NHL-i mängu kantakse üleriigiliselt üle või mitte. Oluline on märkida, et kellad algavad kell 20 ja minna 0, ja mitte vastupidi.

Kui kaua hokimängud kestavad?

Enamik liigasid üle maailma, sealhulgas NHL, ECHL, AHL ja enamik Euroopa liigasid järgivad kolme 20-minutilise perioodi formaati. NHL-i mängu pikkuse suurim põhjus on reklaamipausid, vajalik pahe spordimaailmas.

See võimaldab mängijatel puhata, treenerid oma meeskondi ümber korraldama, ja seadmehaldurid remonti tegema ja seadmeid vahetama. Nendel kolmel perioodil, kellad võivad igal hetkel seiskuda, kui kohtunik näiteks penaltite korral vilet puhub, litter piiridest välja, ja väravavahi tehtud tõrjed. Vahetunnid on ka siis, kui areeni meeskonnad kraapivad, puhas, ja jääd hooldada. Need mängud, samas kui mängida on vaid tund, lihtsalt reguleerimiseks võib kuluda kuni kolm tundi. Stanley karikamängud on kurikuulsad selle poolest, et neil on palju vastamisi ja vaheaegu.

Kui kaua on hokimäng?

See on lihtsalt reguleerimise jaoks, kui mängude põhiaeg lõpeb viigiga, meeskonnad lähevad lisaajale. Kuigi NHL-is on praegu uus lisaajavorm, see ei olnud alati nii. Enne hiljutisi reeglimuudatusi, NHL kopeeris AHL-i, koos ECHL-iga, ja mõlemal poolel mängis neli mängijat 5-minutilise lisaaja. Siis jaoks 2015-2016 NHL-i hooaeg, nad võtsid kasutusele laialt populaarse kolm kolme vastu lisatunnid, kus iga meeskonna kolm mängijat mängivad 5-minutilise lisaaja. Kui võitjat ei kuulutata, mängud lähevad tulistamisse, kus meeskonnad lähevad uisutaja versus väravavaht parimal kolmest, mis kestab kuni võitja selgub. Tulistamised võivad ulatuda kõikjalt 5 juurde 10 minutit reaalajas.

isikupärastatud-hokikepp

NHL-i televisioonimängudel ei ole lisaajal reklaame ja hokifännid nimetavad seda sageli "tasuta hokiks", kuna nende lõpuni võib kuluda kuni terve mäng..

NHL-i ajaloos oli pikim lisaaeg 1936 Detroit Red Wingsi ja Montreal Maroonsi vahel, kus lisaaeg koosnes 116 minutit ja 30 mängitud sekundid. Skooritud 1-0 Detroit mängu lõpus. NHL-i ajaloo kuulsaim lisamäng leidis aset NHL-i playoffide ajal 2000 mail Philadelphia Flyersi ja Pittsburgh Penguinsi vahel 4th sisse 2000 ja läks sisse 5th ületunnid pärast 92 minutit ja 1 teine ​​mängis lisaajal. Värava lõi pikalt Flyer, Keith Primeau.

Pikim AHL-i mäng peeti veelgi hiljuti 2018 kui Leigh Valley fantoomid ja Charlotte Checkers vajasid 86 minutit ja 48 sekundit nende murdmiseks 1-1 lips, Phantomid peavad ka pikima AHL-i playoffi mängu 82 minutit ja 58 sekundeid, mil nad mängisid Philadelphia Phantomsis 2008.

NHL-i playoffid on ainuke kord, mil regulatsioonivälised reeglid muutuvad. NHL-is mängitakse endiselt kolm 20-minutilist perioodi. Kui NHL-i playoffi mängud lõppevad viigiga, mäng läheb muidugi lisaajale. Aja jooksul on see erinevus 20-minutiline viis viie vastu, kui see periood peaks lõppema viigiga, nende saab vahetunniks ja nii edasi ja nii edasi. Mängus jätkatakse 20-minutilisi perioode, kuni võitja selgub mängu võiduvärava löömisega.

Eelnevalt mainitud mängus Red Wingsi ja Montreal Maroonsi vahel oli kolm perioodi ja seejärel veel ligi kuus lisaajaperioodi.. Need üheksa perioodi võrduvad peaaegu kolme terve hokimänguga, kas sa kujutaksid seda ette? Eriti play-off’is, kui seeria otsustatakse parima seitsme hulgast. Hokimängijad on täiesti erinevad.

Kui tegemist on mitteprofessionaalsete hokimängudega, võivad ajad olla veidi erinevad. Kolledži hokimängud teevad ka kolm 20-minutilist perioodi, aga mängud on palju kiiremad. Tavaliselt, kolledži hokimänge üleriigiliselt televisioonis ei edastata, lisades mängude kiirust. See on sarnane ka madalamate liigade, näiteks AHL, ECHL, NAHL, CHL( WHL, QMJHL, OHL), ja SPHL. Harrastushoki jaoks, nagu täiskasvanute liiga või laste liigad, on kaks varianti. Nad teevad kolm 15-minutilist perioodi lühikeste vaheaegadega (5 minutit või nii), või kolm 20-minutilist perioodi jooksva kellaga, mis tähendab, et kell ei peatu, kui vile puhub. Nendel mängudel on ka lühikesed vaheajad.

Kokkuvõtteks, nii, kui pikk on hokimäng? enamik hokimänge on pikkuse ja perioodi pikkusega professionaalsetel tasemetel tavaliselt samad. See on siis, kui jõuate alaealise juurde, juunior, ja alaealiste hokiliigades on ajastus erinev. Vaatamata väikestele muudatustele mängureeglites endas, mäng on peaaegu universaalne keel erinevates riikides, kultuurid ja taustad, millest saab kõike aru saada. Seetõttu saavad mängijad, kes ei alusta oma karjääri inglise keelt rääkides, sellel spordialal edu saavutada.