hokejky na zakázku

Jak dlouho trvá hokejová hra?

Autor:FinnStar naSmět 3, 2022

Hokej je jedním z nejdéle zavedených a nejorganizovanějších sportů v Severní Americe a má profesionální ligy po celém světě. Zábavný fakt, a Stanley Cup je nejstarší trofej a nejtěžší vyhrát v severoamerických sportech. Země, které nemají svou vlastní profesionální ligu, budou mít někdy své vlastní týmy z jiné ligy, jako je HC Kunlun Red Star z Kontinentální hokejové ligy alias KHL (Ruská „verze“ Národní hokejové ligy ) kteří hrají v Pekingu, Čína. Je jedna věc, kterou má tato velkolepá hra společnou napříč všemi ligami a jazykovými bariérami, a to je základ hry samotné. Budeme hovořit zejména o délce typického hokejového zápasu.

Jak je Ling hokejová hra?

Základní základy délky hokejových zápasů závisí na čase. Kvůli jednoduchosti, použijeme měření času NHL. Zatímco některé ligy mají jiná pravidla a varianty, a NHL je zlatý standard. Typické hokejový zápas NHL sestává z 60 minut regulované hry. Tento 60 minut je rozdělena do tří 20minutových úseků, s 15 nebo 17minutové přestávky mezi první a druhou třetinou, a období dva a tři. Rozdíl mezi 15 a 17 minut je, zda je zápas NHL celostátně vysílán nebo ne. Je důležité si uvědomit, že hodiny začínají v 20 a jít do 0, a ne naopak.

Jak dlouho trvají hokejové hry?

Většina lig po celém světě včetně NHL, ECHL, AHL a většina evropských lig se řídí formátem tří 20minutových třetin. Největším důvodem délky zápasu NHL jsou reklamní přestávky, nutné zlo ve světě sportu.

To umožňuje hráčům odpočívat, trenéry, aby přestavěli své týmy, a správci zařízení, aby provedli opravy a vyměnili zařízení. V těchto třech obdobích, hodiny se mohou kdykoli zastavit, pokud rozhodčí zapíská v případě penalt, puk z hranice, a zákroky brankáře. Přestávky jsou také, když posádky arény škrábou, čistý, a udržovat led. Tyto hry, zatímco se hraje jen hodina, pouhá regulace může trvat až tři hodiny. Zápasy o Stanley Cup jsou známé tím, že se ve hře vyskytuje mnoho vhazování a zastavení.

Jak dlouhé jsou hokejové hry?

To je jen pro regulaci hry, pokud řádná hrací doba skončí nerozhodně, týmy půjdou do prodloužení. Zatímco NHL má aktuálně novou formu prodloužení, nebylo tomu tak vždy. Než se změní nedávná pravidla, NHL kopírovala AHL, spolu s ECHL, a čtyři hráči na každé straně hráli 5minutové prodloužení. Pak pro 2015-2016 sezóna NHL, oni přijali široce populární tři na tři přesčasy, kde by tři hráči z každého týmu hráli 5minutové prodloužení. Pokud není vyhlášen vítěz, hry jdou do rozstřelu, kde týmy jdou bruslař proti brankáři v nejlepším ze tří, který pokračuje, dokud není vítěz. Přestřelky se mohou pohybovat kdekoli 5 na 10 minut v reálném čase.

personalizovaná hokejka

Televizní zápasy NHL nemají během prodloužení reklamy a hokejoví fanoušci je často nazývají „hokej zdarma“, protože mohou do konce zabrat až celý zápas..

Nejdelší prodloužení v historii NHL bylo v 1936 mezi Detroit Red Wings a Montreal Maroons, kde se prodlužovalo 116 minut a 30 odehrané sekundy. Skórovaný 1-0 Detroit na konci hry. Nejslavnější prodloužení v historii NHL se odehrálo během play off NHL v roce 2000 května mezi Philadelphia Flyers a Pittsburgh Penguins 4čt v 2000 a šel do 5čt přesčas po 92 minut a 1 druhá hraná v prodloužení. Gól vstřelil dlouholetý Flyer, Keith Primeau.

Nejdelší zápas AHL se hrál ještě nedávno 2018 když Leigh Valley Phantoms a Charlotte Checkers potřebovali 86 minut a 48 sekund, aby je zlomili 1-1 kravata, Phantoms také drží druhý nejdelší zápas play off AHL 82 minut a 58 sekund odehraných v době, kdy nastupovali Philadelphia Phantoms 2008.

Jak dlouhá je hokejová hra?

Play off o NHL je jediným okamžikem, kdy se mění pravidla mimo regulaci. NHL stále hraje tři dvacetiminutové třetiny. Pokud zápasy play off NHL skončí nerozhodně, zápas samozřejmě půjde do prodloužení. Rozdíl je v tomto v průběhu času 20 minut pět na pět, pokud toto období skončí nerozhodně, jejich vůle bude přestávka a tak dále a tak dále. Hra bude mít 20minutové intervaly, dokud nebude vyhlášen vítěz vstřelením vítězného gólu zápasu.

Dříve zmíněný zápas mezi Red Wings a Montreal Maroons měl tři třetiny a poté dalších téměř šest období v průběhu času.. Těchto devět třetin se téměř rovná třem celým hokejovým zápasům, dokážeš si to představit? Zvlášť v play off, kdy se série rozhoduje v sedmi nejlepších. Hokejisté jsou úplně jinak stavění.

Pokud jde o neprofesionální hokejové zápasy, doba může být trochu jiná. Vysokoškolské hokejové zápasy mají také tři 20minutové části, ale hry jsou mnohem rychlejší. Typicky, vysokoškolské hokejové zápasy nejsou celostátně vysílány, přidávání na rychlosti her. To je také podobné pro nižší ligy, jako je např AHL, ECHL, NAHL, CHL( WHL, QMJHL, OHL), a SPHL. Pro rekreační hokej, jako je liga dospělých nebo dětská liga, jsou dvě možnosti. Buď dělají tři 15minutové úseky s krátkými přestávkami (5 minut nebo tak), nebo tři 20minutové úseky s běžícími hodinami, což znamená, že se hodiny nezastaví, když zapískáte. Tyto hry mají také krátké přestávky.

Závěrem, tak, jak dlouho se hraje hokej? většina hokejových her v délce a délce období je obvykle stejná na profesionálních úrovních. To je, když se dostanete dolů k nezletilému, juniorský, a dorostenecké hokejové ligy se načasování liší. I přes drobné změny v samotných pravidlech hry, hra je téměř univerzální jazyk napříč různými národy, kultury a prostředí, kterým lze všemu porozumět. To je důvod, proč hráči, kteří nezačínají svou kariéru mluvit anglicky, mohou v tomto sportu prosperovat.